Skip to main content

تیمی کوچک با اهدافی بزرگ
و بیش از 10 سال سابقه

شرکت نوآوران عصر توسعه که در سال 1389 توسط جمعی از جوانان مشتاق عرصه علم و فناوری تأسیس شد، با هدف پیشرفت و ارتقای ارتباطات و فناوری اطلاعات در کشور پا به عرصه رقابت گذاشت. تا کنون با بهره گیری از دانش روز و تخصص موجود توانسته است خدمات قابل توجهی را به مشتریان خود ارائه دهد.
پیشرو بودن در فناوری، کاهش مشکلات، سازماندهی و دسته بندی اطلاعات، ساده سازی فرآیندهای کاری، کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری در زمان مناسب از جمله ویژگی های ارائه شده توسط این سازمان است.

ادغام علاقه به
فناوری با پشتیبانی

خلاقیت و نوآوری

استفاده از روش‌ها، رویکردها و تکنیک‌های جدید و بدیع و یکپارچه‌سازی فناوری‌ها برای تقویت نوآوری

عمل با صداقت

خط مشی اصلی ما صداقت و همراهی مشتری در هر مرحله از کار است و تلاش ما ایجاد اعتماد متقابل برای یک همکاری سالم و موثر است.

تعهد به مشتریان

ما همیشه متعهد هستیم که به خواسته های مشتری احترام بگذاریم و با توجه به نیاز آنها و ماهیت کسب و کار پیشنهادات و راه حل هایی ارائه کنیم.

روحیه کار تیمی

در نوآوران عصر توسعه برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان، کارها به صورت تیمی انجام می شود و سعی می کنیم از افراد خلاق و متخصص که روحیه کار تیمی دارند استفاده کنیم.

ایجاد تاثیر مثبت

کار ما زمانی موفق است که منجر به حداقل یک تغییر مثبت در تسهیل گردش کار مشتری شده باشد.

به پایگاه مشتریان وفادار و دائما
در حال رشد خود افتخار می کنیم

1348
پروژه های انجام شده
603
مشتریان
%99
رضایت مشتری

آشنایی با اعضای هیات مدیره

ما به طور مستمر در تلاش هستیم تا افراد ماهر، با تجربه و با اخلاق را به سازمان خود جذب کنیم. در ادامه با اعضای هیات مدیره نوآوران عصر توسعه آشنا خواهید شد.

محتشم یداللهی

مدیرعامل و موسس

مریم شیرگائی

رئیس هیات مدیره و موسس

حمید نجفی

مدیر ارشد فناوری

امیر یوسفیان

مدیر اجرایی

محتشم یداللهی

مدیر عامل و موسس

مریم شیرگائی

رئیس شرکت و موسس

حمید نجفی

مدیر ارشد فناوری

امیر یوسفیان

مدیر اجرایی

مشتریان درباره ما چه می گویند؟

مشتری مداری و توجه به نیازهای هر یک از مشتریان گرامی اولین و مهم ترین اصل برای ما بوده و به شکل مستمر در پی حفظ و اجرای این اصل بوده و می باشیم.
ارائه ایده ها و راهکارها در زمان مناسب و با هزینه معقول به مشتریان این مجموعه هم باعث رشد و پیشرفت این عزیزان شده و هم گامی بزرگ در جهت تعالی و پیشرفت کشور عزیزمان به شمار می رود.
ما در این مجموعه تلاش می کنیم تا با همراهی و گوش فرا دادن به نیاز های مشتریانمان پاسخگوی نیازهای آنها باشیم و در این مسیر همواره اخلاق ، ادب و احترام را سرلوحه کار خود قرار داده ایم. بازخورد این سیاست ها را در نظرات این بزرگواران شاهد هستیم.

 • فولاد ناودیس

  طی چندین سال همکاری شرکت نوآوران عصر توسعه با شرکت فولاد ناودیس و زیرمجموعه های آن، طیف کاملی از راه حل های ارتباطی، شبکه، VoIP، امنیت و طراحی وب را در اختیار ما قرار داده اند. آنها به طور مداوم تعهد خود را در ارائه مشاوره و خدمات نشان داده اند.

  مهندس عباس جناتیان
 • آزمایشگاه پاتوبیولوژی دکتر شهیدی

  تیمی جوان و مستعد که با حضور و همکاری خود با این آزمایشگاه مشکلات بسیاری را مرتفع نموده و همواره پیگیر و متعهد می باشند.

  دکتر محمدحسین شهیدی
 • بازرگانی الگاتراست

  شرکت ما به یک وب سایت حرفه ای برای نمایش محصولات مرتبط با صنایع دستی سنگ رودخانه ای، صنایع مختلف چوبی و چرمی نیاز داشت. شرکت نوآوران عصر توسعه با تلاش فراوان مسئولیت طراحی و توسعه آن را بر عهده گرفت و بازخورد بسیار مثبتی از مشتریان دریافت کردیم.

  مهندس عباس آصفی
 • بازرگانی اترس

  شرکت نوآوران عصر توسعه طی سال‌ها همکاری با بازرگانی اترس، بخش مهمی از چالش‌های ما را برطرف کرده و با راهکارهای مناسب و حضور و پاسخگویی به موقع، رضایت ما را جلب کرده اند.

  آقای مرتضی محسنی
 • ارمغان سیستم بارمان

  شرکت نوآوران عصر توسعه با ارائه خدمات به روز نه تنها در رسیدگی به مسائل داخلی ما بلکه با ارائه خدمات مختلف در زمینه راه حل های شبکه، VoIP و راه حل های سازمانی به مشتریان ما، کمک بزرگی به شرکت ما کرده است.

  آقای محسن ملکی

  ما همیشه به دنبال افراد باهوش
  و مشتاق با ایده های تازه
  و عاشق فناوری هستیم


  © تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوآوران عصر توسعه می باشد.