Skip to main content

راهکارهای بی پایان با
نوآوران عصر توسعه

هدف اصلی، ارائه خدمات فناوری اطلاعات به بهترین شکل ممکن برای کسب و کارها و سازمان ها می باشد. در ادامه به معرفی برخی از مهم ترین خدمات قابل ارائه توسط نوآوران عصر توسعه می پردازیم.

خدمات نوآوران عصر توسعه

مزایای استفاده
از خدمات ما

استفاده از تجربه و تخصص تیم های فنی ما در حوزه های مختلف فناوری اطلاعات مزایای قابل توجهی را در بر دارد که در ادامه به تفصیل توضیح داده خواهد شد.

بیش از یک دهه تجربه

بیش از یک دهه تجربه در زمینه ارتباطات و فناوری اطلاعات، ارائه خدمات به مشاغل مختلف

تیم مجرب و متخصص

هدف ما همیشه ارائه خدمات عالی به مشتریان با به کارگیری متخصصان ماهر و با تجربه است.

رقابتی ترین قیمت ها

با کمک ما با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت ممکن به اهداف خود برسید.

بهترین پشتیبانی

تعهد ما به مشتریان و ارائه بهترین خدمات پشتیبانی شبکه یکی از بارزترین ویژگی های سازمان ما است.

 • مسیر توسعه

  دانش پیشرو
  در مسیر توسعه، بهره گیری از دانش روز و فناوری های پیشرو، پیشرفت و انجام وظایف را تسریع می کند.

  ابزار مناسب در زمان مناسب
  بکارگیری سخت افزارها و نرم افزارها و راهکارها با توجه به نیاز مشتریان و وضعیت بازار در زمان مناسب از هدر رفت فرصت ها جلوگیری کرده و در پی خدمت رسانی، سود آوری به همراه خواهد داشت.

  اتوماسیون
  امروزه جمع‌آوری و محاسبات داده‌های دستی و کاغذی جای خود را به پایگاه‌های داده و محاسبات ماشینی داده است و امکان دسته‌بندی بهتر، دسترسی سریع‌تر و کاهش خطا را فراهم می‌کند.

  صرفه جویی در هزینه ها و زمان
  در کسب‌وکارها و سازمان‌های مختلف، زمان و هزینه دو عامل حیاتی هستند که صرفه‌جویی در آنها با رعایت تمامی استانداردهای قانونی و حفظ کیفیت منجر به افزایش سودآوری می‌شود.

  آموزش نیروی انسانی
  استفاده از تکنولوژی و ابزارهای به روز برای دستیابی به اهداف موثر ضروری است. اما دستیابی به این اهداف بدون آموزش و آشنایی کارکنان با ابزارهای موجود امکان پذیر نیست.

  افزایش بهره وری
  در نهایت استفاده از ابزار، ماشین آلات، در نظر گرفتن زمان و هزینه و بکارگیری نیروی انسانی ماهر می تواند باعث افزایش بهره وری و کارایی برای ارائه بهترین خدمات و نتایج شود.

 • ویژگی های ما

  مشتری مداری
  رضایت مشتری اعتبار ماست و همواره تابع جمله معروف "حق با مشتری است" هستیم.

  تجربه
  در طول سال ها و با انجام پروژه های متعدد، موفق شده ایم افق روشنی از نیازهای مشتریان و بازار داشته باشیم و راهکارهای مناسب هر مشتری را به آنها ارائه دهیم.

  تعهد
  رضایت مشتری به ارائه خدمات مناسب و تعهد در انجام خدمات و وظایف محوله به بهترین شکل ممکن است، از این رو تعهد را سرلوحه کار خود قرار داده ایم.

  کادر مجرب
  نوآوران عصر توسعه برای ارائه بهترین خدمات همواره از کادر تخصصی و نیروی انسانی با تجربه برای خدمت رسانی به مشتریان محترم استفاده کرده است.

  بهترین پشتیبانی
  با توجه به حساسیت و ماهیت کار مشتریان، ما آماده ارائه کمک در کوتاه ترین زمان ممکن، چه از راه دور، چه تلفنی و چه حضوری برای رفع مشکلات و یا پاسخگویی به سوالات هستیم.

  دانش
  تلاش ما بر این است که انجام کارها بصورت اصولی و با استفاده از دانش روز باشد تا مشتریان بهترین خدمات را دریافت نمایند.

 • اهداف

  توسعه خدمات فناوری اطلاعت
  در سال های اخیر استفاده از خدمات حوضه انفورماتیک و فناوری اطلاعات به شکل چشمگیری در کشور عزیزمان گسترش پیدا کرده و ما نیز در جهت ارتقا و بهبود ارائه این خدمات سهم خود را ادا می کنیم.

  توسعه بسترهای ارتباطی و دورکاری
  از جمله اهداف مهم ما ایجاد ارتباط بین دستگاه ها، شرکت ها، سازمان ها و شعب مختلف آنها و همچنین ایجاد زیرساخت کار از راه دور برای کارکنان است.

  حفاظت و طبقه بندی اطلاعات
  هر شرکت یا سازمانی برای طبقه بندی و حفاظت از اطلاعات خود نیاز به بایگانی و نگهداری مناسب دارد. در دنیای امروز، آرشیوهای کاغذی جای خود را به مراکز داده و آرشیوهای طبقه بندی شده تحت شبکه یا آنلاین داده اند.

  گسترش خدمات نرم افزاری
  نرم افزار نقش مهمی در پیشبرد کار شرکت ها و سازمان ها دارد. هدف ما این است که بهترین و مناسب ترین ابزارهای موجود را به مشتریان خود معرفی کرده و در دسترس آنها قرار دهیم.

  جایگزینی سرویس های آنالوگ با دیجیتال
  خدمات ارتباطی از گذشته تا به امروز دستخوش تحولات مهمی شده است. در ابتدا، خدمات آنالوگ متکی به کمک های انسانی بود که دارای محدودیت ها و نرخ خطای بالایی بود. اما با پیشرفت تکنولوژی و دیجیتالی شدن این خدمات، بسیاری از محدودیت ها و خطاها از بین رفته است و در نتیجه باعث صرفه جویی قابل توجهی در هزینه ها شده است. بنابراین، ما در تلاشیم تا مشتریان خود را تشویق کنیم تا با کمترین هزینه ممکن به سمت جدیدترین فناوری حرکت کنند.

  کاهش مصرف انرژی و حفاظت از محیط زیست
  تمام اهداف و تلاش های ما با در نظر گرفتن این دو عامل مهم انجام می شود که هر دو تأثیر بسزایی در آینده دارند.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوآوران عصر توسعه می باشد.