Skip to main content

به یک وبسایت حرفه ای نیاز دارید
طراحی را به ما بسپارید

نیازهای خود از یک سایت حرفه ای را از ما بخواهید، ما بهترین نتیجه را برای شما رقم می زنیم. طراحی حرفه ای انواع سایت ها به همراه پشتیبانی را به ما بسپارید.

اهمیت داشتن یک وبسایت

شرایط جدید جوامع و پیشرفت های صورت گرفته، کسب و کارها، شرکت ها و تیم های کاری را به سمت معرفی، تبلیغات و بازاریابی و ... بصورت مجازی واداشته است. از شبکه های اجتماعی گوناگون تا کانال و پیج های مختلف، حال آنکه داشتن یک وبسایت رسمی و بروز و گنجاندن اطلاعات مورد نیاز مشتریان در آن، هم از نظر وجهه کاری و هم از جنبه تبلیغاتی از اهمیت ویژه و بسیار والایی برخوردار است. در واقع سایت برای یک مجموعه یا کسب و کار به نوعی حکم شناسنامه آن بوده و در اعتلای اهداف به مجموعه کمک شایانی خواهد نمود.

در دنیای کنونی، در کنار شرکت ها و سازمان های متعدد، حتی افراد از وب سایت های شخصی برای برندسازی استفاده می کنند. استفاده از یک وب سایت می تواند اهداف مختلفی از جمله معرفی، تعامل با مشتری، آموزش، فروش محصول یا خدمات، انتشار اطلاعات و غیره داشته باشد. عملاً هیچ کسب و کاری را نمی توان یافت که برای برند خود نیازی به وب سایت نداشته باشد.

رابط کاربری مناسب

ما همواره با ایجاد رابط کاربری مناسب برای مشتریان این امکان را فراهم می کنیم تا در صورت نیاز به ثبت یا اعمال تغییرات جزئی در سایت بتوانند به سادگی این کار را انجام دهند.

کد نویسی و شخصی سازی

مهم نیست از چه زبان یا سیستم مدیریت محتوایی برای سایت شما استفاده شود. ما بالاترین میزان شخصی سازی و مناسب ترین کدنویسی و سطوح امنیتی را در اختیار شما خواهیم گذاشت.

صرفه جویی در زمان

در کوتاه ترین زمان ممکن به بهترین نحو صاحب سایتی با امنیت بالا و ظاهری بروز شوید. نیاز خود را از سایت مشخص نمایید تا ما بهترین گزینه را در اختیار شما قرار دهیم.

مشاوره حرفه ای

انتظار خود را مشخص کنید، ما ابتدا به خواسته های شما توجه کرده سپس مناسب ترین چهره و امکانات برای سایت شما را معرفی نموده و با نظر شما وارد فاز طراحی خواهیم شد.

مراحل انجام
طراحی سایت

تنها سه قدم با طراحی یک سایت حرفه ای و موثر برای کسب و کار خود فاصله دارید. با ما همراه باشید

ایجاد طرح کلی

در این مرحله کارشناسان طراحی وب نوآوران عصر توسعه با بررسی نوع کسب و کار مشتری و دید ایشان نسبت به سایت، شمای کلی از طرح اولیه، ماهیت و امکانات مورد نیاز مشتری برای سایت پیدا می کند.

گرافیک و قالب سایت

بعد از مشخص شدن طرح کلی، تیم طراحی نمای گرافیکی و قالب پیشنهادی خود را در اختیار مشتری قرار می دهد و در صورت تایید وارد فاز بعدی برای انجام تغییرات اصلی و کد نویسی خواهد شد.

کد نویسی و درج محتوا

طرح تایید شده با هماهنگی مشتری، کد نویسی شده و امکانات لازم در آن گنجانده می شود و نهایتا با دریافت محتوای مناسب از مشتری به طرح نهایی رسیده و تحویل خواهد شد.


چه چیز های دیگری
تجربه خواهید کرد؟

امکانات و شخصی سازی کامل

تیم های ما دامنه گسترده ای از امکانات و شخصی سازی را در اختیار شما قرار خواهند داد.

طراحی منحصر بفرد و اصولی

هدف ما خلق وبسایتی منحصربفرد و مناسب کسب و کار شما با رعایت همه اصول طراحی است.

پشتیبانی و آموزش

نحوه کار با وبسایت به شما آموزش داده شده و پس از پایان طراحی نیز با شما همراه هستیم.

بالاترین سطح امنیت

امنیت در حوضه خدمات آنلاین حرف اول را می زند و ما می کوشیم تا بالاترین امنیت را برای شما به ارمغان آوریم.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوآوران عصر توسعه می باشد.