Skip to main content

چطور داستان ما از یک مغازه
تعمیرات و فروش رایانه شروع شد

مسیر توسعه‌ ما با علاقه به سیستم‌های کامپیوتری، مونتاژ انواع کامپیوترها، ارائه خدمات کامپیوتری و فروش قطعات کامپیوتری و لپ‌تاپ‌ها آغاز شد. یک جرقه کوچک ما را وارد دنیای گسترده‌ ی راهکارهای ارتباطی و شبکه کرد.

2023

اولین دفتر ما در تهران

شرکت نوآوران عصر توسعه در طول بیش از 10 سال فعالیت خود سابقه تکمیل پروژه های خارج از استان را دارد. با این حال، امروز فعالانه به دنبال تاسیس دفتر جدید خود در تهران و ورود رسمی به عرصه رقابت در پایتخت است.


2020

نقل مکان به دفتر جدید

با توجه به وضعیت کلی شرکت، نیاز به یک دفتر جدید با امکانات مناسب از سوی مدیریت احساس شد. لذا نسبت به تهیه و تجهیز دفتر مرکزی جدید شرکت اقدام کردند و به دفتر جدید پشت عمارت شهرداری قائم شهر منتقل شدیم.

جذب بیش از 500 مشتری

ما مفتخریم که تا به امروز به بیش از 500 مشتری سازمانی خدمات ارائه کرده ایم و تلاش های ما برای گسترش بیشتر پایگاه مشتریان خود ادامه دارد.


2016

ارائه راهکارهای ارتباطی سازمانی

همزمان با توسعه خدمات ارتباطی در کشور و امکان ارائه خدماتی مانند اینترنت پرسرعت از طریق پهنای باند اختصاصی و فیبر نوری و همچنین راه اندازی خدمات VoIP در سطح کشور،  شرکت نوآوران عصر توسعه جزو اولین شرکت هایی بود که راه اندازی و پشتیبانی این خدمات را برای کسب و کارها و سازمان ها ارائه نمود.


2012

همکاری با نمایندگی های شاتل در استان مازندران

پس از دو سال ارائه راهکارهای مختلف به چندین شرکت، شرکت نوآوران عصر توسعه با موفقیت با نمایندگان شرکت شاتل در مازندران در جهت توسعه زیرساخت های ارتباطی و ارائه خدمات نگهداری و تعمیر تجهیزات همکاری کرد.


2009

نوآوران عصر توسعه چطور تاسیس شد

توسعه شبکه‌های کامپیوتری و اتصال سیستم‌ها به یکدیگر در کشور، به ویژه برای کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، پیشرفت زیادی نداشت. در آن فروشگاه کوچک‌، چالش اتصال دو سیستم از طریق یک کابل LAN و امکان بازی شبکه‌ای بین دو سیستم، جرقه‌هایی بودند که منجر به مطالعه و شرکت در دوره‌های مایکروسافت و سیسکو شده و در نهایت منجر به ورود به حوزه راهکارهای ارتباطی و بنیان‌گذاری نوآوران عصر توسعه  شد.


© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوآوران عصر توسعه می باشد.